Sylwester 2016/2017 w stylu HOLLYWOOD

Wielkimi krokami zbliżamy się do pożegnania obecnego roku a przywitania nowego. W tę wyjątkową noc Hotel SOLIDARIS zamieni się w amerykańską stolice filmu i przeniesie swoich gości w wytworny świat HOLLYWOOD !

Pragniemy, aby nasi Goście poczuli się jak gwiazdy filmowe światowego formatu. Tej nocy wszyscy mają okazje przeobrazić się w swoją ulubioną postać ze świata filmu i jedynie wasza wyobraźnia jest ograniczeniem…

Czekać na Państwa będzie masa hollywoodzkich atrakcji! Nie zabraknie również wytwornej muzyki filmowej oraz największych hitów wszechczasów serwowanych przez zespół KODERS.

UWAGA! Wraz z biletem otrzymują Państwo zniżkę 50% na nocleg w naszym hotelu ze śniadaniem w nowy rok!

Dodatkowo na sali audiowizualnej zabawiać Państwa dzieci będzie profesjonalna ANIMATORKA oraz przewidujemy całonocną projekcję bajek, tak aby Państwo mogli spokojnie celebrować tę wyjątkową noc! TO WSZYSTKO W CENIE BILETU!

Podczas balu przewidziane jest:

Wręczenie OSKARÓW w kategorii:
* NAJLEPSZA PARA TANECZNA
* NAJBARDZIEJ STYLOWA PARA.

Na tę okoliczność przygotowujemy dla Państwa wytworne menu, gdzie każda gwiazda znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. (przystawka, zupa, danie główne, deser, zimna płyta + 3 kolacje!)

Każda para otrzymuje od Nas butelkę wódki – FINLANDIA 0,7l lub butelkę wina – BOTALCURA (białe lub czerwone) + nielimitowane napoje!

Cena – 200 zł / osoba, 400 zł / para

Zaproszenia można już nabyć w recepcji, zaś rezerwacje telefoniczne przyjmowane są pod numerem – 77 481 25 84

Hotel SOLIDARIS to największy punkt na mapie noclegowej Kędzierzyna-Koźla i idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych.

Ludwika Waryńskiego 5
47-223 Kędzierzyn-Koźle

bal